Пожежна Ліцензія. Переваги на ринку будівельних робіт та послуг

Ліцензія на пожежні роботи

Переваги ліцензування

Якщо Ви вирішили, взяти участь в тендері, стати генпідрядником, субпідрядником робіт, конкурентноспроможним учасником будівельних робіт і послуг – потрібна ліцензія провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення!

Пожежна Ліцензія

Пожежна ліцензія — Перелік робіт

1.Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежогасіння (водяних, пінних, газових, порошкових, аерозольних).
2.Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, устатковання для передачі тривожних сповіщень.
3.Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем протидимного захисту.
4.Спостерігання за системами протипожежного захисту.
5.Технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння (водяні, водопінні, порошкові, газові вогнегасники).
6.Вогнезахист (вогнезахисне просочування глибоке чи поверхневе, вогнезахисне обробляння (фарбування, штукатурення, обмотування, облицювання), вогнезахисне заповнення).
7.Оцінка (експертиза) протипожежного стану новоутворених підприємств та об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин).

Пожежна ліцензія — отримання

Слід зауважити, ліцензуванню (пожежна ліцензія) підлягають роботи з монтажу систем пожежогасіння (водяних, пінних, газових, порошкових, аерозольних), систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, устатковання для передачі тривожних сповіщень, систем протидимного захисту на об’єктах будівництва IV і V категорій складності у разі відсутності ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорії складності, виданої Держархбудінспекцією на такий вид робіт.

Пожежну ліцензію (ліцензія ДСНС) можна отримати по (одному) кожному виду робіт /надання послуг обо ліцензію на протипожежні роботи на всі види надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.

Пожежна ліцензія отримується в Києві, відомості про пожежну ліцензію вносяться до ліцензійного реєстру, разова плата за видачу ліцензії – 2600 грн, термін дії пожежної ліцензії – необежений.

Якщо у Вас виникли запитання, щодо ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, звертайтеся до фахівців Центру ліцензування та дозвільної документації, які зможуть допомогти в отриманні ліцензії ДСНС.

Завжди надійний партнер Вашого бізнесу,
Центр ліцензування та дозвільної документації

Тел. 097-701-55-55
E-mail: 9L9@ukr.net